Vzdělávací program

Vzdělávací program Zdravý start iniciovala společnost Nutricia a byl sestaven ve spolupráci s předními odborníky na výživu dětí a vzdělávání dospělých.
 
Kurz je akreditovanou součástí systému celoživotního vzdělávání podle zákona č. 96/2004 Sb. Za účast v programu můžete získat až 7 kreditů.

  • 3 týdny před zasláním kurzu (případně do tří dní po vašem přihlášení, pokud je termín kratší než tři týdny) obdržíte poštou učební text Výživa dětí - Od zavedení nemléčných příkrmů do konce batolecího věku v rozsahu 60 stran (více o obsahu zde). 
Nebojte se, skripta jsou odlehčená poutavou grafikou a ilustracemi. Můžete si je už nyní stáhnout zde (PDF; 2,5MB)

  • Po jejich nastudování, nejpozději týden před prezenčním kurzem, byste měla projít autodidaktickým testem. Jeho absolvování je předpokladem pro účast na prezenčním kurzu. Nemusíte se obávat neúspěchu, test bude obsahovat odkazy na kapitoly v skriptech, kde správné odpovědi najdete.
Po úspěšném absolvovaní testu navštívíte prezenční kurz - jednodenní tréningový program s názvem Rozvoj sester v oblasti komunikace s rodičem o výživě dětí ve věku 6-36 měsíců. Školení vedou zkušené lektorky komunikačních dovedností.

Účastnický poplatek je 300 Kč a je splatný v hotovosti v den konání prezenčního kurzu.


Prezenční kurz - 4 kredity - číslo akreditace ČAS/KK/946/2012
E-learingový kurz  - 3 kredity - číslo akreditace ČAS/KK/2503/2011